sv-SEde-DEen-GBru-RU

Kontakt

Adress

AB Bruzaholms Bruk
Box 13
Bruksvägen
SE-570 34 Bruzaholm
Tel +46-381 - 201 80 Fax +46-381 - 203 10
info@bruzabruk.se 

Personal

Lars Alfredsson, vd och marknad
+46 381-201 81, lars@bruzabruk.se

Hans Karlsson, produktionschef
+46 381-20187, hans.karlsson@bruzabruk.se

Erik Åkesson, försäljningsingenjör
+46-381-201 77, erik@bruzabruk.se

Magnus Ljungberg, försäljningsingenjör
+46-381-20789, magnus.ljungberg@bruzabruk.se

Tine Folkmann,
HR-ansvarig

+46-381-201 83, tine.folkmann@bruzabruk.se

Susanne Ahlstedt, ekonomi
+46-381-201 88, susanne@bruzabruk.se

Eva Pilefelt, fakturering och transporter
+46-381-201 82, eva@bruzabruk.se

Ted Persson, produktionsplanerare
+46-381-201 84, ted@bruzabruk.se

Tomas Johansson, kvalitetschef
+46-381-201 86, tomas@bruzabruk.se

Tobias Jonsson, underhållsansvarig

+46-381-201 78,  tobias@bruzabruk.se

 

nike air max dame christian louboutin sko ray ban solbriller woolrich jakke louboutin sko canada goose tilbud louis vuitton taske parajumpers jakke louis vuitton pung barbour jakke ugg støvler moncler jakke ray ban briller canada goose jakke air max dame oakley solbriller nike sb sko canada goose jakke michael kors tasker