sv-SEde-DEen-GBru-RU

Kontakt

Adress

AB Bruzaholms Bruk
Bruksvägen 10
SE-570 34 Bruzaholm
Tel +46-381 - 201 80 Fax +46-381 - 203 10
info@bruzabruk.se 

Personal

Lars Alfredsson, vd och marknad
+46 381-201 81, lars@bruzabruk.se

Holger Schmidt, försäljningsingenjör slitgods
+46-381-201 85, holger.schmidt@bruzabruk.se

Erik Åkesson,
försäljningsingenjör roster
+46-381-201 77, erik@bruzabruk.se

Magnus Ljungberg, försäljningsingenjör roster Norden
+46-381-207 89, magnus.ljungberg@bruzabruk.se

Hans Karlsson
, produktionschef
+46 381-20187, hans.karlsson@bruzabruk.se

Rikard Celinder, produktionsledare
+46-381-XXX XX, rikard.celinder@bruzabruk.se

Ted Persson,
produktionsplanerare
+46-381-201 84, ted@bruzabruk.se

Hans Stenström,
konstruktion
+46-381-207 80, hans.stenstrom@bruzabruk.se

Tomas Johansson,
kvalitetschef
+46-381-201 86, tomas@bruzabruk.se

Tobias Jonsson,
underhållsansvarig
+46-381-201 78, tobias@bruzabruk.se

Tine Folkmann,
HR-ansvarig

+46-381-201 83, tine.folkmann@bruzabruk.se

Susanne Ahlstedt, ekonomi
+46-381-201 88, susanne@bruzabruk.se

Eva Pilefelt, fakturering och transporter
+46-381-201 82, eva@bruzabruk.se